LCS2512-R36FT18
LCS2512-R36FT18 Welwyn Components / TT Electronics
TTRB_S_A0003554783_1-2565399.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.36 Ohm 1% 150 Volt 50ppm
Написати відгук