LCS2512-R36FT4
LCS2512-R36FT4 Welwyn Components / TT Electronics
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.36 Ohm 1% 150 Volt 50ppm
Написати відгук