LCS2512-R47FT18
LCS2512-R47FT18 Welwyn Components / TT Electronics
TTRB_S_A0003554783_1-2565399.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.47 Ohm 1% 150 Volt 50ppm
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук