LCS2512-R47FT4
LCS2512-R47FT4 Welwyn Components / TT Electronics
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.47 Ohm 1% 150 Volt 50ppm
на замовлення 7362 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук