LCS2512-R75FT4
LCS2512-R75FT4 Welwyn Components / TT Electronics
TTRB_S_A0005376758_1-2565333.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.75 Ohm 1% 150 Volt 50ppm
Написати відгук