LCS2512-R91FT18
LCS2512-R91FT18 Welwyn Components / TT Electronics
LCS-1154994.pdf
Виробник: Welwyn Components / TT Electronics
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.91 Ohm 1% 150 Volt 50ppm
Написати відгук