Продукція > GTV POLAND > LD-ALF120-34W
LD-ALF120-34W
LD-ALF120-34W GTV Poland
GTV-LIGHTING-PL-EN-RU-UA.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; neutral white; E27; 230VAC; 3700lm; 34W; 200°; 4000K
Colour: neutral white
Kind of handle: E27
Type of lamp: LED lamp
Power consumption: 34W
Viewing angle: 200°
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 3700lm
Colour temperature: 4000K
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; neutral white; E27; 230VAC; 3700lm; 34W; 200°; 4000K, Colour: neutral white, Kind of handle: E27, Type of lamp: LED lamp, Power consumption: 34W, Viewing angle: 200°, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 3700lm, Colour temperature: 4000K.