Продукція > GTV POLAND > LD-AR111NW13W120-10
LD-AR111NW13W120-10 GTV Poland
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; neutral white; G53; 12VDC; 1250lm; 12.5W; 120°; 4000K
Operating voltage: 12V DC
Power consumption: 12.5W
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; neutral white; G53; 12VDC; 1250lm; 12.5W; 120°; 4000K, Operating voltage: 12V DC, Power consumption: 12.5W, Viewing angle: 120°, Luminosity: 1250lm, Colour temperature: 4000K, Kind of handle: G53, Type of lamp: LED lamp, Colour: neutral white.