Продукція > LOUDITY > LD-BZPN-3055-25
LD-BZPN-3055-25 LOUDITY
Виробник: LOUDITY
Category: Piezo Transducers without Generator
Description: Sound transducer: piezo signaller; without built-in generator
Colour: black
Type of sound transducer: piezo signaller
Sound transducer features: without built-in generator
Operating temperature: -20...60°C
Capacitance: 25nF
Height: 5.5mm
Diameter: 30mm
Cable length: 85mm
Net weight: 4.2g
Operating voltage: 5V
Max. voltage: 30V
Sound level: 70dB
Resonant frequency: 2.5kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Piezo Transducers without Generator, Description: Sound transducer: piezo signaller; without built-in generator, Colour: black, Type of sound transducer: piezo signaller, Sound transducer features: without built-in generator, Operating temperature: -20...60°C, Capacitance: 25nF, Height: 5.5mm, Diameter: 30mm, Cable length: 85mm, Net weight: 4.2g, Operating voltage: 5V, Max. voltage: 30V, Sound level: 70dB, Resonant frequency: 2.5kHz.