Продукція > GTV POLAND > LD-ES111NW11W25AG-01
LD-ES111NW11W25AG-01 GTV Poland
GTV-LIGHTING-PL-EN-RU-UA.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; neutral white; GU10; 230VAC; 900lm; 11W; 25°; 4000K
Type of lamp: LED lamp
Colour: neutral white
Kind of handle: GU10
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 900lm
Power consumption: 11W
Viewing angle: 25°
Colour temperature: 4000K
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; neutral white; GU10; 230VAC; 900lm; 11W; 25°; 4000K, Type of lamp: LED lamp, Colour: neutral white, Kind of handle: GU10, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 900lm, Power consumption: 11W, Viewing angle: 25°, Colour temperature: 4000K.