Продукція > GTV POLAND > LD-INEXT50WP-64
LD-INEXT50WP-64
LD-INEXT50WP-64 GTV Poland
GTV-LIGHTING-PL-EN-RU-UA.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Light sources - lighting
Description: Lamp: LED flood light; 50W; 230VAC; 6400K; CRImin: 80; 4000lm
Type of lamp: LED flood light
Power consumption: 50W
Operating voltage: 230V AC
Colour temperature: 6400K
Min. colour rendering index: 80
Luminosity: 4000lm
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: Lamp: LED flood light; 50W; 230VAC; 6400K; CRImin: 80; 4000lm, Type of lamp: LED flood light, Power consumption: 50W, Operating voltage: 230V AC, Colour temperature: 6400K, Min. colour rendering index: 80, Luminosity: 4000lm.