Продукція > GTV POLAND > LD-SPCA60-10W
LD-SPCA60-10W
LD-SPCA60-10W GTV Poland
GTV-LIGHTING-PL-EN-RU-UA.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Light sources - lighting
Description: LED lamp; white warm; E27; 230VAC; 940lm; 10W; 200°; 3000K
Light source features: dimmable
Kind of handle: E27
Type of lamp: LED lamp
Colour: white warm
Power consumption: 10W
Viewing angle: 200°
Operating voltage: 230V AC
Luminosity: 940lm
Colour temperature: 3000K
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: LED lamp; white warm; E27; 230VAC; 940lm; 10W; 200°; 3000K, Light source features: dimmable, Kind of handle: E27, Type of lamp: LED lamp, Colour: white warm, Power consumption: 10W, Viewing angle: 200°, Operating voltage: 230V AC, Luminosity: 940lm, Colour temperature: 3000K.