Продукція > GTV POLAND > LD-VIPERS100W-40
LD-VIPERS100W-40
LD-VIPERS100W-40 GTV Poland
GTV-LIGHTING-PL-EN-RU-UA.pdf
Виробник: GTV Poland
Category: Light sources - lighting
Description: Lamp: LED flood light; 100W; 230VAC; 4000K; CRImin: 80; 10000lm
Type of lamp: LED flood light
Min. colour rendering index: 80
Power consumption: 100W
Operating voltage: 230V AC
Colour temperature: 4000K
Luminosity: 10000lm
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Light sources - lighting, Description: Lamp: LED flood light; 100W; 230VAC; 4000K; CRImin: 80; 10000lm, Type of lamp: LED flood light, Min. colour rendering index: 80, Power consumption: 100W, Operating voltage: 230V AC, Colour temperature: 4000K, Luminosity: 10000lm.