LD023A101FAB2A
LD023A101FAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 25V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0402 1% Tol.
Інші пропозиції LD023A101FAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD023A101FAB2A LD023A101FAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 100pF C0G 0402 1% Tol