LD023A101KAB2A500 KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 100pF 25V C0G 10% Pad SMD 0402 125C T/R
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50Vdc 3900pF 0603 5%.
Інші пропозиції LD023A101KAB2A500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD023A101KAB2A500 LD023A101KAB2A500 Виробник : KYOCERA AVX LD_Series-2952724.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50Vdc 3900pF 0603 5%
товару немає в наявності