Продукція > AVX > LD023A221KAB2A
LD023A221KAB2A
LD023A221KAB2A AVX
LD-Series-777051.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 220pF C0G 0402 10% Tol
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD023A221KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD023A221KAB2A LD023A221KAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 220PF 25V NP0 0402