Продукція > KYOCERA AVX > LD023A680FAB2A
LD023A680FAB2A
LD023A680FAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 68pF C0G 0402 1% Tol
на замовлення 8150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD023A680FAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD023A680FAB2A LD023A680FAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 68PF 25V NP0 0402
на замовлення 11 шт:
LD023A680FAB2A LD023A680FAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 68pF C0G 0402 1% Tol