Продукція > KYOCERA AVX > LD023C682KAB2A
LD023C682KAB2A
LD023C682KAB2A KYOCERA AVX
LD_Series-2952724.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 6800pF X7R 0402 10%
на замовлення 9475 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD023C682KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD023C682KAB2A LD023C682KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 6800pF X7R 0402 10%
LD023C682KAB2A LD023C682KAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 6800PF 25V X7R 0402