LD025A101FAB9A
LD025A101FAB9A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 50V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF C0G 0402 1% Tol.
Інші пропозиції LD025A101FAB9A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A101FAB9A LD025A101FAB9A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF C0G 0402 1% Tol