LD025A140GAB2A
LD025A140GAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 14PF 50V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 14pF C0G 0402 2% Tol.
Інші пропозиції LD025A140GAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A140GAB2A LD025A140GAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 14pF C0G 0402 2% Tol