LD025A151FAB9A
LD025A151FAB9A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 150PF 50V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 150pF C0G 0402 1% Tol.
Інші пропозиції LD025A151FAB9A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A151FAB9A LD025A151FAB9A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 150pF C0G 0402 1% Tol