Продукція > KYOCERA AVX > LD025A1R2CAB2A
LD025A1R2CAB2A
LD025A1R2CAB2A KYOCERA AVX
LD-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.2PF 50V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.2pF C0G 0402 . 25pF Tol.
Інші пропозиції LD025A1R2CAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A1R2CAB2A LD025A1R2CAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.2pF C0G 0402 . 25pF Tol