LD025A1R5BAB2A
LD025A1R5BAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1.5PF 50V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.5pF C0G 0402 .1pF Tol.
Інші пропозиції LD025A1R5BAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A1R5BAB2A LD025A1R5BAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.5pF C0G 0402 .1pF Tol