Продукція > AVX > LD025A1R5DAB2A
LD025A1R5DAB2A
LD025A1R5DAB2A AVX
LD-Series-777051.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1.5pF C0G 0402 .5pF Tol
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025A1R5DAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A1R5DAB2A LD025A1R5DAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 1.5PF 50V NP0 0402