LD025A221FAB2A
LD025A221FAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 220PF 50V NP0 0402
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 220pF C0G 0402 1% Tol.
Інші пропозиції LD025A221FAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A221FAB2A LD025A221FAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 220pF C0G 0402 1% Tol