LD025A221JAB9A
LD025A221JAB9A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 220PF 50V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 220pF C0G 0402 5% Tol.
Інші пропозиції LD025A221JAB9A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A221JAB9A LD025A221JAB9A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 220pF C0G 0402 5% Tol