Продукція > AVX > LD025A221KAB2A
LD025A221KAB2A
LD025A221KAB2A AVX
LD-Series-777051.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 220pF C0G 0402 10% Tol
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025A221KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A221KAB2A LD025A221KAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 220PF 50V NP0 0402
на замовлення 11 шт:
LD025A221KAB2A LD025A221KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 220pF C0G 0402 1 0% Tol