LD025A270GAB2A
LD025A270GAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 27PF 50V NP0 0402
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 27pF C0G 0402 2% Tol.
Інші пропозиції LD025A270GAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A270GAB2A LD025A270GAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 27pF C0G 0402 2% Tol