LD025A2R2JAB2A
LD025A2R2JAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 2.2PF 50V NP0 0402
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.1pF C0G 0402 5% Tol.
Інші пропозиції LD025A2R2JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A2R2JAB2A LD025A2R2JAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 2.1pF C0G 0402 5% Tol