Продукція > KYOCERA AVX > LD025A3R3CAB2A
LD025A3R3CAB2A
LD025A3R3CAB2A KYOCERA AVX
LD_Series-2952724.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3.3pF C0G 0402 . 25pF Tol
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025A3R3CAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A3R3CAB2A LD025A3R3CAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3.3pF C0G 0402 .25pF Tol
LD025A3R3CAB2A LD025A3R3CAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 3.3PF 50V NP0 0402