Продукція > AVX > LD025A3R9BAB2A
LD025A3R9BAB2A
LD025A3R9BAB2A AVX
LD-Series-777051.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3.9pF C0G 0402 .1pF Tol
на замовлення 4470 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025A3R9BAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A3R9BAB2A LD025A3R9BAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 3.9PF 50V NP0 0402