Продукція > KYOCERA AVX > LD025A470FAB2A
LD025A470FAB2A
LD025A470FAB2A KYOCERA AVX
LD_Series-2952724.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 47pF C0G 0402 1% Tol
на замовлення 8567 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025A470FAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A470FAB2A LD025A470FAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 47pF C0G 0402 1% Tol
LD025A470FAB2A LD025A470FAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 47PF 50V NP0 0402