LD025A560GAB2A
LD025A560GAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 56PF 50V NP0 0402
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 56pF C0G 0402 2% Tol.
Інші пропозиції LD025A560GAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A560GAB2A LD025A560GAB2A Виробник : AVX LD_Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 56pF C0G 0402 2% Tol