Продукція > AVX > LD025A680JAB2A
LD025A680JAB2A
LD025A680JAB2A AVX
LD-Series-777051.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 68pF C0G 0402 5% Tol
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025A680JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A680JAB2A LD025A680JAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 68PF 50V NP0 0402