LD025A6R8DAB2A
LD025A6R8DAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 6.8PF 50V NP0 0402
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 6.8pF C0G 0402 .5pF Tol.
Інші пропозиції LD025A6R8DAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A6R8DAB2A LD025A6R8DAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 6.8pF C0G 0402 .5pF Tol