Продукція > AVX > LD025A8R2CAB2A
LD025A8R2CAB2A
LD025A8R2CAB2A AVX
LD-Series-777051.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 8.2pF C0G 0402 .25pF Tol
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025A8R2CAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025A8R2CAB2A LD025A8R2CAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 8.2PF 50V NP0 0402