Продукція > KYOCERA AVX > LD025C101JAB2A
LD025C101JAB2A
LD025C101JAB2A KYOCERA AVX
LD_Series-2952724.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF X7R 0402 5 % Tol
на замовлення 8650 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025C101JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025C101JAB2A LD025C101JAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 100pF X7R 0402 5% Tol
LD025C101JAB2A LD025C101JAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 100PF 50V X7R 0402