LD025C151JAB2A
LD025C151JAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 150PF 50V X7R 0402
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 150pF X7R 0402 5% Tol.
Інші пропозиції LD025C151JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025C151JAB2A LD025C151JAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 150pF X7R 0402 5% Tol