LD025C681KAB2A
LD025C681KAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 680PF 50V X7R 0402
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 680pF X7R 0402 10% Tol.
Інші пропозиції LD025C681KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025C681KAB2A LD025C681KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 680pF X7R 0402 10% Tol