Продукція > AVX > LD025C821KAB2A
LD025C821KAB2A
LD025C821KAB2A AVX
LD-Series-777051.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 820pF X7R 0402 10% Tol
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD025C821KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD025C821KAB2A LD025C821KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 820PF 50V X7R 0402
товару немає в наявності
LD025C821KAB2A LD025C821KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 820pF X7R 0402 1 0% Tol