LD02YA101KAB2A
LD02YA101KAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 16V NP0 0402
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 100pF C0G 0402 10% Tol.
Інші пропозиції LD02YA101KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD02YA101KAB2A LD02YA101KAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 100pF C0G 0402 10% Tol
товару немає в наявності
LD02YA101KAB2A LD02YA101KAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD_Series-2952724.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 100pF C0G 0402 10% Tol