LD02YA181JAB2A
LD02YA181JAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 180PF 16V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 180pF C0G 0402 5% Tol.
Інші пропозиції LD02YA181JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD02YA181JAB2A LD02YA181JAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 180pF C0G 0402 5% Tol