Продукція > AVX > LD02YA220JAB2A
LD02YA220JAB2A
LD02YA220JAB2A AVX
LD-Series-777051.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 22pF C0G 0402 5% Tol
на замовлення 4481 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD02YA220JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD02YA220JAB2A LD02YA220JAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 22PF 16V NP0 0402