LD02YA270GAB2A
LD02YA270GAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 27PF 16V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 27pF C0G 0402 2% Tol.
Інші пропозиції LD02YA270GAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD02YA270GAB2A LD02YA270GAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 27pF C0G 0402 2% Tol