LD02YA680JAB2A
LD02YA680JAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 68PF 16V NP0 0402
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 68pF C0G 0402 5% Tol.
Інші пропозиції LD02YA680JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD02YA680JAB2A LD02YA680JAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 68pF C0G 0402 5% Tol