LD02YA820FAB2A
LD02YA820FAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 82PF 16V NP0 0402
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 82pF C0G 0402 1% Tol.
Інші пропозиції LD02YA820FAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD02YA820FAB2A LD02YA820FAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 82pF C0G 0402 1% Tol