LD02YC182JAB2A
LD02YC182JAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1800PF 16V X7R 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1800pF X7R 0402 5% Tol.
Інші пропозиції LD02YC182JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD02YC182JAB2A LD02YC182JAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1800pF X7R 0402 5% Tol