Продукція > AVX > LD02YC182KAB2A
LD02YC182KAB2A
LD02YC182KAB2A AVX
LD-Series-777051.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1800pF X7R 0402 10% Tol
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LD02YC182KAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD02YC182KAB2A LD02YC182KAB2A Виробник : AVX Corporation LD-Series.pdf Description: CAP CER 1800PF 16V X7R 0402