Продукція > AVX > LD101A102JAB2A
LD101A102JAB2A
LD101A102JAB2A AVX
LD-Series-777051.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF C0G 1210 5% Tol
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1210, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції LD101A102JAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD101A102JAB2A LD101A102JAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1210
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
LD101A102JAB2A LD101A102JAB2A Виробник : KYOCERA AVX LD-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF C0G 1210 5% Tol A 581-LD101A102JAB4A