LD101A152FAB2A
LD101A152FAB2A AVX Corporation
LD-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 1210
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1500pF C0G 1210 1% Tol.
Інші пропозиції LD101A152FAB2A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LD101A152FAB2A LD101A152FAB2A Виробник : AVX LD-Series-777051.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1500pF C0G 1210 1% Tol